O mnie

YOUR IDEAL WEDDING

Na wstępie chciałam podziękować za zainteresowanie ofertą Agencji Ślubnej Your Ideal Wedding

Joanna Czeboćko

Nazywam się Joanna Czeboćko i jestem certyfikowanym Wedding Plannerem z dyplomem Polskiej Akademii Ślubnej rekomendowanej przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.
Ukończyłam najobszerniejsze, dostępne na rynku szkolenie w zakresie organizacji oraz koordynacji ślubów i wesel.
Praca Wedding Plannera pozwala mi na połączenie zdolności organizacyjnych z artystycznym zacięciem.
Dzięki wyuczonemu zawodowi prawnika, który z powodzeniem wykonywałam przez kilka ostatnich lat, wykazuję się dużą asertywnością oraz umiejętnością prowadzenia negocjacji.

YOUR IDEAL WEDDING

Moim celem jest stworzenie
wyjątkowej uroczystości, która
odzwierciedli Wasz charakter

Mam nadzieję, że stanę się częścią tego jakże Ważnego dla Was dnia. Głęboko wierzę w to, że dzięki współpracy ze mną, ominie Was przedślubny stres, a każda wspominana przez Was chwila dotycząca przygotowań oraz samego dnia ślubu, będzie przywoływała jedynie miłe wspomnienia oraz uśmiech na Waszych twarzach.

Gwarantuję Wam, że do każdej Pary oraz organizacji ich uroczystości podchodzę indywidualnie, dopasowując rozwiązania do ich potrzeb. Tu nie ma miejsca na szablonowe rozwiązania .
Każda Para jest inna oraz ma inne oczekiwania.

Razem możemy stworzyć coś
naprawdę wyjątkowego

Chętnie przedstawię Wam płaszczyzny, na których istnieje możliwość współpracy, jednakże to Wy ostatecznie podejmiecie decyzję w jakim zakresie potrzebujecie mojego wsparcia.
Każdą opcję mogę dopasować do Waszych potrzeb.